Yeminli tercümeler özellikle resmî senetlerin tasdiklenmesi sürecinde son derece önem taşımaktadır. Bu nedenle resmiyetteki bu tip çevirilerin uzman tercüme bürosunca yapılması elzemdir. Bu cümleden olarak çeviri hizmetlerinizde uzun yıllar boyunca hizmetlerini ortaya koyan RDS ekibi olarak profesyonel tercüman kadrosuyla hizmetlerine kaldığı yerden devam ederek gerek yurtiçi tercümelerde gerekse yurtdışı tercümelerde noter tasdikli garantili çeviri hizmetleri ortaya koymaktadır.

Yurtdışındaki tercüme çalışmalarında istenen apostel tasdikli çevirilerde Türkçe çeviri gibi diğer dillere yönelik tercüme çalışmalarını uzun yılların getirdiği deneyimle sürdürerek böylelikle yeminli tercüme bürosunun garantili adresi olma özelliği taşımaktadır. Bununla beraber söz konusu alanda gerek sözlü gerekse yazılı çeviri çalışmalarında bulunarak bütün bu çalışmalarda %100 anlamda garantili başarılı çeviriler düzenlemektedir. Türkçe çeviri konusundaki kararlılığıyla diller arasındaki çeviriler yaptığı gibi sinema yapımlarına yönelik olarak da dublaj ve alt yazı çevirileri de yürütmektedir. Bu hizmetinin dışında kalan nitelikleriyle dünden bugüne ele aldığı kapsamlı çalışmalarıyla alanında uzman tercümanlarınızla çalışmalarınıza tercüman olmaya devam ediyor.

Türkçe dilindeki bir eserin diğer dillere çevirilerinin tamamlanmasının ardından adaptasyonun da tamamlanması için redaksiyon sürecini en hızlı biçimde uzman editörleri aracılığıyla yürüterek böylece Türkçe çeviri başarısını vurgulamış olmaktadır. Böylece söz konusu çevirilerinde vurguladığı özellikli hizmet alanlarına yönelik olarak uzun yılların getirdiği deneyimle hizmetlerinde bir sınır tanımamaktadır. Yine bu anlamda yeminli tercümelerinizde de sözleşmeleri anında uygulayan yapısıyla hareket ederek Türkçe çeviri oluşturma konusunda da kararlılıkla hareket etmektedir.

Ardıl tercüme olarak adlandırdığı konuşmacının ardından yapılacak yazıya dökülen tercüme çalışmalarının dışında konuşmacıyla eş zamanlı olarak çeviriye dayanan simultane çeviri çalışmalarında da nitelikli hizmetlerini vurgulayan nitelikleriyle yeminli tercümelerinizde yanınızda yer almaya devam etmektedir. Bu nedenle alanında ihtisas sahibi uzman profesyonel ekibiyle hareket ederek yurtdışında zorunluluk arz eden apostel onaylı çeviri çalışmalarını da yerine getirmektedir.

Bu çeviri çalışmalarımızı tüm hatlarıyla en iyi şekilde anlamakta sunduğumuz başlıca hizmetlerimizi inceleyerek hemen sizler de Türkçe çeviri tercüme alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlerimizden