Tercüme büromuz olarak yola çıktığımız günden bu güne değin meydana getirdiğimiz tercüme çalışmalarımız bizi müşterilerimizin memnuniyetleriyle hem gururlandırmakta hem de çalışma şevkimizi kamçılamaktadır. Gerçekten de tercüme çalışmalarımızda uzman kadromuzla çeviri ve redaksiyon (çeviri sonrası metin düzenleme) çalışmalarımızla özgün bir metin ortaya koymaya devam ediyor ve bu ortaya koyduğumuz metnimizde asıl metne olan bağlı kalışımızla ön plana çıkan tercüme bürosu olmayı sürdürüyoruz. Bu gururla sizlere yeminli tercüme bürosu Rds olarak şu hizmetlerimizi veriyoruz:

– Yazılı eser tercümeleri; edebiyat eserleri, yabancı kaynaklı ansiklopediler, süreli veya süresiz basın ve yayın organları ile dergi, gazete ve broşürler,

– Ardıl tercüme çalışmaları; konuşmacının ardından istenilen dile uyarlamayı kapsayan profesyonel anlamdaki tercüme çalışmaları,

– Simultane tercümeleri, tercümanın konuşmacıyla eş zamanlı yaptığı çeviri hizmetimizdir.

Bu ve daha birçok anlamda yazılı ve sözlü tercüme hizmetlerimizle sizlere en iyi hizmetlerimizi ulaştırma konusundaki kararlılıklarımızla 7/24 çalışma anlayışımız ile hareket ediyor, en iyi hizmeti ulaştırmak adına yolumuza kararlılıkla devam ediyoruz. Ayrıca bu yeminli tercüme bürosu olarak gerek yurtiçi gerekse yurtdışı sözleşmeleriyle ilintili noter onaylı çevirilerimizi sizlerin hizmetine en iyi şekilde ulaştırma yönündeki tutumumuzla da hizmetlerimizde sınır tanımaksızın yolumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Bizim ilk günkü şevkimizle verdiğimiz bu akademik düzeydeki tercüme çalışmalarımızı tam 25 milyonu aşkın sözcük dağarcığımızla sürdürürken bu işlemlerimizde redaksiyon çalışmalarımızı da yararınıza sunarak her biri alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla işinize tercüman olmaya devam ediyoruz. Biz bu hassas tutumumuzu koruyarak sunduğumuz başlıca temel yapımızla ileri safhalarda profesyonel hizmetlerimizi yerine getirerek böylece yeminli tercüme büromuzda sizlere de yer açıyoruz.

Kıymetli evrak sözleşmeleriniz için de yeminli tercüme bürosu olmamızın getirdiği sorumluluk anlayışıyla noter tasdikli tercüme çalışmalarımızı sürdürerek ilkeli tercüme çalışmalarımızı yürütüyoruz. Gerek yazılı gerekse sözlü yaptığımız çevirilerimizi uzman koordinatörlerimizin kontrollerinden geçirmemizin ardından hemen sizlerle buluşturarak böylelikle sıfır hatayla %100 başarılı çevirme çalışmalarımızı oluşturmayı garanti etmekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanma konusundaki hassasiyetimizi görmeniz adına sizi de yeminli tercüme bürosu çalışmalarımızı incelemenize davet ediyor, çalışmalarınızda çalışmak adına sabırsızlanıyoruz.