Yeminli Tercüme2018-11-25T17:05:10+03:00

Yeminli Tercüme

Gelişen dünyada ülkeler arası ticaretler sürekli artış göstermektedir. Özellikle ülkemizde son 20 yılda yabancı sermaye ve çok uluslu firmalar hızla arttı. Ticari hayatta yabancı dil o kadar önemli ki bu hemen hemen her daim karşımıza çıkmaktadır.

Yabancı dilde olan bir anlaşmanın ya da biz sözleşmenin tam anlamıyla anlaşılır hale getirilmesi gerekir bunun içinde uzman bir çeviriye ihtiyaç duyulmaktadır. Ülkemizde son yıllarda çeviri büroları artış gösterdi. Ama özellikle bizim gibi yeminli tercüme bürosu olmanın avantajı oldukça fazladır. Bu durumda sizlerin de çeviri işiniz olduğunda yeminli tercüme bürosu olarak bizi tercih edebilir ve çeviri işlerinizi yaptırabilirsiniz.

yeminli-tercume-300x200

Yeminli  Tercüme Bürosu

Sektörde diplomasız ya da ruhsatsız çalışan o kadar çok büro var ki, insanlar çeviri işlerini güvenle teslim edememekte ve hatalı çeviriler ile karşılaşılmaktadır. Sizlerde bu ve benzeri durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Özellikle bu bölgede bu alanda en iyisi biziz diyebilirim. Eğer şirket iseniz çeviri işleriniz kesinlikle yeminli tercüme bürosu tarafından yapılmalıdır.

Yeminli  Tercüme Bürosu Ankara

Yeminli tercüme, resmi evraklarda (sözleşmeler, pasaport, imza sirküleri vb.) yapılan çevirinin ardından (çoğunlukla) noter onayı gerektiren çevirilere verilen addır. Yeminli çevirinin bir noterde yemin zaptı bulunan bir tercüman tarafından yapılması ve ardından noterin bu belge ya da çeviriyi onaylaması gereklidir.

Ankara ve Bursa’da yeminli çeviri hizmeti vermekteyiz.

Ankara’da 24. ve 28. Noter,

Bursa’da ise 23. Noter’de yemin zaptımız bulunmakta ve bu noterler aracılığıyla yeminli çeviri hizmeti verilmektedir.

Sonuç olarak toparlarsak yabancı dilde bir metnin ya da bir sözleşmenin Türkçeye çevrilmesi kolay bir iş değil hata kabul etmez anlık ya da basit bir kelime hatası anlamı bozabilir ve daha kötü sonuçlar doğurabilir. O yüzden yeminli tercüme büroları ilk olarak tercihiniz olsun ve tüm işlemlerinizi bu şekilde yapmalısınız.

RDS Tercüme Kalite Politikası

Kalitenin bir gereklilik olduğunu biliyoruz bu nedenle zamanımızın büyük bir çoğunluğunu, müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek, karşılamak ve müşteri sadakatini yükseltmeye harcıyoruz. Bu nedenle standartlara uygun olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Amacımız belirli bir standardı tutturmak değil, sektörümüzde standardı belirleyen ve çıtayı sürekli yükselten lider bir firma olmaktır.

Müşterilerimizde oluşturduğumuz güveni devam ettirmek, yeni müşterilerin güvenini kazanmak ve bunları daha da ileriye götürmek adına, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ederek amacımız doğrultusunda istikrarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Referanslarımızdan

RDS Tercüme Kalite Politikası

RDS Tercüme; Bursa, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere firmalara farklı çeviri ve tercüme çözümleri üreten, güleryüzlü ve profesyonel ekibiyle birlikte Türkiye'nin en hızlı büyüyen tercüme ajansıdır.