Yeminli / Noter Onaylı Tercüme

Yeminli Tercüme Hizmetleri

Gelişen dünyada ülkeler arası ticaretler sürekli artış göstermektedir. Özellikle ülkemizde son 20 yılda yabancı sermaye ve çok uluslu firmalar hızla arttı. Ticari hayatta yabancı dil o kadar önemli ki bu hemen hemen her daim karşımıza çıkmaktadır.

Yabancı dilde olan bir anlaşmanın ya da biz sözleşmenin tam anlamıyla anlaşılır hale getirilmesi gerekir bunun içinde uzman bir çeviriye ihtiyaç duyulmaktadır. Ülkemizde son yıllarda çeviri büroları artış gösterdi. Ama özellikle bizim gibi yeminli tercüme bürosu olmanın avantajı oldukça fazladır. Bu durumda sizlerin de çeviri işiniz olduğunda yeminli tercüme bürosu olarak bizi tercih edebilir ve çeviri işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Profesyonel

Profesyonel ve eğitimli ekibimiz ile harika işler çıkartıyoruz.

Hızlı

Tüm çalışmalarımızı en uygun sürede sizlere teslim ediyoruz.

Tam doğruluk

Çevirilerimizde tam doğruluk ilkesi ile çalışmaktayız.

Uygun Fiyat

Tüm bunlara ek olarak fiyatlarımız çok uygun

Sektörde diplomasız ya da ruhsatsız çalışan o kadar çok büro var ki, insanlar çeviri işlerini güvenle teslim edememekte ve hatalı çeviriler ile karşılaşılmaktadır. Sizlerde bu ve benzeri durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Özellikle bu bölgede bu alanda en iyisi biziz diyebilirim. Eğer şirket iseniz çeviri işleriniz kesinlikle yeminli tercüme bürosu tarafından yapılmalıdır.

Services 1

Bursa, Ankara, İstanbul'da Yeminli Tercüme Hizmetleri

Yeminli tercüme, resmi evraklarda (sözleşmeler, pasaport, imza sirküleri vb.) yapılan çevirinin ardından (çoğunlukla) noter onayı gerektiren çevirilere verilen addır. Yeminli çevirinin bir noterde yemin zaptı bulunan bir tercüman tarafından yapılması ve ardından noterin bu belge ya da çeviriyi onaylaması gereklidir.

Ankara ve Bursa’da yeminli çeviri hizmeti vermekteyiz.

Ankara’da 24. ve 28. Noter,

Bursa’da ise 23. Noter’de yemin zaptımız bulunmakta ve bu noterler aracılığıyla yeminli çeviri hizmeti verilmektedir.

Sonuç olarak toparlarsak yabancı dilde bir metnin ya da bir sözleşmenin Türkçeye çevrilmesi kolay bir iş değil hata kabul etmez anlık ya da basit bir kelime hatası anlamı bozabilir ve daha kötü sonuçlar doğurabilir. O yüzden yeminli tercüme büroları ilk olarak tercihiniz olsun ve tüm işlemlerinizi bu şekilde yapmalısınız.

Services 4

Kalitenin bir gereklilik olduğunu biliyoruz bu nedenle zamanımızın büyük bir çoğunluğunu, müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek, karşılamak ve müşteri sadakatini yükseltmeye harcıyoruz. Bu nedenle standartlara uygun olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Amacımız belirli bir standardı tutturmak değil, sektörümüzde standardı belirleyen ve çıtayı sürekli yükselten lider bir firma olmaktır.

Müşterilerimizde oluşturduğumuz güveni devam ettirmek, yeni müşterilerin güvenini kazanmak ve bunları daha da ileriye götürmek adına, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ederek amacımız doğrultusunda istikrarla hizmet vermeye devam ediyoruz.