Hakkımızda2018-12-06T13:10:11+03:00

Kalite Lüks Değil Gerekliliktir !

“Kalite Lüks Değil, Gerekliliktir.” felsefesiyle 2012 yılında yola çıkan RDS Tercüme, çıtasını hep yüksekte tutmayı kendine misyon edinmiş ve kazanımlarını kendi sektörüne yatırmaya karar vermiştir. RDS Tercüme farklı dillerde, müşterinin beklentilerinin de üzerinde tercüme hizmeti sağlayarak kendini her işinde yeniden kanıtlamıştır.

Tercüme ihtiyacı olan kişi ve kurumların bu alandaki taleplerini zamanında ve kaliteli biçimde yanıtlamayı, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak hareket etmeyi kendine görev edinmiştir. Yanlış tercümelerin gibi sonuçlar doğuracağının fazlasıyla bilincinde olan RDS, kalitenin gereksinimlerini her zaman göz önünde tutmaktadır. Her tercümanın her metni çeviremeyeceği ve farklı uzmanlık alanlarda farklı tercümanlara ihtiyaç olduğundan hareketle RDS Tercüme,  farklı alanlardaki uzmanları da bünyesinde barındırmaktadır.

translation-and-interpreting-300x157

RDS Tercüme Kalite Politikası

Kalitenin bir gereklilik olduğunu biliyoruz bu nedenle zamanımızın büyük bir çoğunluğunu, müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek, karşılamak ve müşteri sadakatini yükseltmeye harcıyoruz. Bu nedenle standartlara uygun olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Amacımız belirli bir standardı tutturmak değil, sektörümüzde standardı belirleyen ve çıtayı sürekli yükselten lider bir firma olmaktır.

Müşterilerimizde oluşturduğumuz güveni devam ettirmek, yeni müşterilerin güvenini kazanmak ve bunları daha da ileriye götürmek adına, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ederek amacımız doğrultusunda istikrarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Referanslarımızdan

RDS Tercüme; Bursa, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere firmalara farklı çeviri ve tercüme çözümleri üreten, güleryüzlü ve profesyonel ekibiyle birlikte Türkiye'nin en hızlı büyüyen tercüme ajansıdır.