Çalışma alanlarına yönelik olarak geliştirmiş olduğumuz felsefemizle uzun yıllar müddetince tercüme hizmetlerini vermiş bulunduğumuz siz değerli müşterilerimize yükselen grafiklerimizle daima en kaliteli çevirilerimizi ulaştırmayı sürdürüyoruz.

Rds ayrıcalığıyla kaliteli tercüme çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimize sunmaya devam eden yapımızdan bir an taviz vermeksizin mühendislik alanından tıp alanına akademik çalışmalardan sinema sektörüne varıncaya kadar hem sözlü hem de yazılı çeviri siteleri arasındaki farklılığımızla hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize uzatıyoruz.

Bununla beraber ortaya koymuş bulunduğumuz kapsamlı çalışma şeklimizin bir gereği olarak sözlü tercüme hizmetlerimizde birlikte eş zamanlı olarak konuşmacıyla sunduğumuz simultane çeviri hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Çeviri siteleri şeklindeki bütün bu çalışma şeklimizi uzun vadede ele almaya devam ettiğimiz hizmetle çalışma alanınız her ne olursa olsun işlerinize tercüman olmaya niyetlendik. Bütün azmimizle resmi evraklarınızı noter tasdikli yeminli tercüme büromuz olarak anında ivedilikle ulaştırmaktayız. Bununla beraber yurtdışına yönelik oluşturulan resmi senetlere yönelik apostil onaylı yeminli tercümelerimizi de hizmetinize sunuyoruz.

Bu tercüme sektöründe bulunduğumuz andan itibaren edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi 1000’den fazla mutlu müşterilerimize harcayarak hizmetlerimizi kesintisiz olarak ileriye taşıyan yapımızla sürekli olarak kendisini geliştiren, yeniliklere açık 25 milyonu aşan sözcük hazinemizle çeviri siteleri farklılığımızla hizmetlerimizi sunuyoruz. Yazılı tercüme hizmetlerimiz arasında yayıncılık işlemleri olarak dergi, afiş, broşür ve ansiklopedi çevirileri, kitap çevirileri, site çevirileri gibi temel hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Hand writing on book message Translate. A keyboard and a glass coffee table.Vintage tone.

Çeviri işlemimizi tamamladıktan sonra bunların redaksiyonunun tamamlanması için Freemaker programı üzerinden uzman editörlerimiz sayesinde anında duruma müdahale ederek böylelikle çeviri siteleri şeklindeki kararlılığımızla bu sürecin başarıyla tamamlanmasını mümkün kılıyoruz. Sizler de bu çalışmalarımızı yakından görmek ve bizim sizlere ulaştırmış bulunduğumuz bu tip çalışmalarımızdan anında haberdar olmak istiyorsanız 0 850 259 79 19 numaralı irtibat telefonumuzdan bizlere bağlanarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Unutmamak gerekir ki tercüme alanı bir profesyonel takım çalışmasını içermektedir. Üzerinde çalıştığınız her türden akademik bilgi önemle durulması gereken nitelikleriyle üzerinde ayrıntılıca düşünülmesi gereken alanı oluşturmaktadır. Kalitenin lüks değil bir gereklilik olduğuna inancımız tamdır, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.