RDS tercüme bürosu olarak sizlere kalite politikamız gereği sunmayı hedeflediğimiz hizmetlerimiz gereği yeminli tercümeye dayanan şubelerimiz hakkında ve tercüme hizmetlerimizi sizlere ulaştırırken meydana getirdiğimiz kalite politikamız hakkında bilgiler vermek bu tanıtım yazımızın ana çerçevesini oluşturacaktır.

Böylelikle ayrıcalıklı bir tercüme hizmetini sizlere sunmamızın dayandığı unsurlar bütün yönleriyle algılanabilir hale gelirken bununla birlikte yine söz konusu alana yönelik yunanca tercüme çalışmalarında da meydana getirmekte olduğumuz nitelikli çevirilerimiz hakkında esaslı bilgiler sunulmaktadır. Yeminli tercüme şubelerimizle konuyu ele almak istiyoruz.

Şu anda ülkemizde Ankara ve Bursa illerinde noterliklerde yemin zaptımız bulunarak hizmet verdiğimiz yeminli tercüme şubelerimizden birisi Ankara’da 24. noterlik ile 28. noterlik birimlerinde bulunmaktadır. Bununla birlikte yunanca tercüme çalışmalarını da kapsayan uluslararası apostil onaylı yeminli tercüme hizmetlerimiz de elbette profesyonel hizmet kalite standartlarımızın bir gereği olarak sunulmaktadır.

Ayrıca söz konusu tercüme hizmetlerimiz arasında bulunan temel hizmetlerimizden olması icabıyla Bursa ilinde de 24. noterlik biriminde bulunan yeminli tercüme büromuz üzerinden sizlere en yetkin hizmetlerimizi ulaştırma konusundaki kararlılığımızla hizmet vermeye devam ederek nitelikli bir biçimde bu anlamdaki çabalarımızı ulaştırıyoruz. Böylece ortaya koyduğumuz bütün yazılı tercüme hizmetlerimizde ve bunun dışında sözlü tercüme çalışmalarımızda niteliği yüksek tercümelerimizle müşteri önceliğine yer veren unsurlarımızla bu alanda yunanca tercüme çalışmalara yapmaya devam ederek sizinle birlikte olmayı sürdürmekteyiz.

Özetle tüm bu kalite standartlarımıza tabi olan hizmetlerimizi yürütürken tamamen profesyonel ve objektif nitelik sunan tercüme çalışmalarımızı sizlere ulaştırma noktasındaki kararlılıklarımızdan hareket ederek yazılı tercüme hizmetlerimiz arasında yerini alan tüm çevirilerimizde sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Türkiye’nin Güvendiği Tercüme Bürosu

Türkiye genelinde hizmet vermemizle ve özellikle de tam 25 milyonu aşan sözcük hazinemizle kendimizi müşterilerimize kanıtlamamızın bir gereği olarak özellikle inşaat mühendisliği ve sanat bölümlerinin yunanca tercüme çalışmalarında başarılı bir hizmet ortaya koyma noktasındaki kararlılıklarımızı sürdürerek bu şekildeki tercüme çalışmalarımızdaki deneyim ve yetkinlikle uzun yıllara taşıdığımız bir tercümanlık çalışmalarımızı sizlere buluşturuyoruz. Bundan sonra da buluşturma noktasındaki kararlılıklarımızla hareket etme konumuzda tutumumuz aynı olacaktır.