Sinema alanına yönelik çalışmalar yürüten kişi ve kurumlar için diller arası tercüme hizmetini veriyoruz. RDS Tercüme olarak bu işi yeminli tercüme servisi niteliğimizle noter ve apostil onaylı olarak yürütmeye devam ederek yolumuza bu kararlılığımız ve sloganımızla yürüyoruz.

Sinema alanına yönelik olarak seslendirmesi yapılmamış olan sinema filmlerinin çevirileri için uzman tercümanlarımızla birlikte koordineli olarak çalışmalarımızı sürdürerek böylece sinematik projelerinize teknik müdahaleleri profesyonel çeviri ayrıcalıklarımızdan yola çıkarak sizlerle buluşturuyoruz. Aynı zamanda bütün bu yönlerimizle ele almaya devam ettiğimiz unsurlarımızdan birisi olarak dublaj konusunda da henüz seslendirme aşaması hazırlanacak olan çalışmaları için de profesyonel çeviri çalışmalarımızı sürdürerek bütünüyle seslendirmeye uygun bir adaptasyonun ortaya konulmasını sağlamaktayız.

İşimizin yoğunluğu gereği cumartesi pazar tatil gibi bir tabuya bağlı kalmaksızın haftanın 7 günü boyunca 24 saat kesintisiz bir biçimde çalışmalarımızı sürdürerek bu çalışmalarımızı süreklilik ve müşteri önceliği prensiplerimizle geleceğe uzatıyoruz. Ayrıca yine teknik anlamdaki bu profesyonel çeviri çalışmalarımıza mühendislik, mimarlık ve akademik olarak üçe ayırdığımız bütün yazılı tercüme hizmetlerimizi de ekleyerek böylece tam bir ustalıkla çeviri çalışmalarımızın oluşturulması konusundaki kararlılıklarımızdan yola çıkarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

learning online and translation services: laptop with flags speaking foreign languages

Profesyonel çeviri denildiği zaman aklınıza gelecek bir deneyimli tercüme bürosu olma yolunda adım adım ilerleyen takım arkadaşlarımızla beraber bu alana yönelik olarak yetkinlikle ilerleyişlerimizi koruyarak tamamen müşteri odaklı ilkemizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Önemli çalışma kollarımızdan birisini oluşturan başlıca hukuki çeviriler için de yurtdışında da resmiyet kazanması adına apostil onayından geçirerek yeminli tercüme şeklinde sizlere iade ederek bütün bu yönleriyle tamamen özgün metne sadık kalarak esas olarak resmiyete uygun bir biçimde tercüme çalışmalarımızı gerçekleştirmeyi sürdürüyoruz.

Sonuç itibariyle ortaya koymuş olduğumuz bütün bu çalışmalarımızda yanınızda yer almaya devam ederek nitelikli ve kaliteli hizmetlerimiz açısından sizlere en uygun adaptasyon süreçlerimizi sağlayarak bu sayede vurgulamış olduğumuz “kalite lüks değil gerekliliktir” anlayışımızla hareket etmeye devam ederek bu açıdan işimize olan bağlılığımızla sizlere en iyi çeviri çalışmalarımızı adım adım ulaştırma yönünden kararlılıklarımızla hareket ederek teknik hizmeti sunuyoruz.