Tercüman olmak, tercüme etmek deyimi sıklıkla kullanılan ve bir şeyi bir başkasının yerine açıklamak, tanımlamak gibi anlamlara gelir. Bu tanımdan yola çıkarak tercümanlık ve bir şeye tercümanlık etmek konusu hemen hemen her iş sektörünün ihtiyaç duyduğu alanlardan birisi olarak karşımızda duruyor demektir.

Bu açıdan tercüme hizmetlerimizle günden güne hedef kitlemizi geliştirmemizin bir sonucu olarak tercümanlık hizmetlerimizin alanını alabildiğine genişleterek daha önce projelerimiz arasında olmayan ancak RDS tercüme ekibi olarak ilavelerimiz arasında yerini alan başlıca basın duyurularının çevirileri ve ihale duyurularının tercümeleri konusunda da Japonca çeviri hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Özellikle kurumlar arası yapılan sözleşmelerin basın yoluyla kamuya duyurulmasında gereken basın duyurularında alanında uzman, en az beş yıl yurtdışı deneyimi olan uzman mütercim tercümanlarımızla birlikte sizlere Japonca çeviri çalışmalarımızı yürüterek bu konudaki kararlılıklarımızla ekonomik fiyat tarifelerimizden yola çıkarak sizlere tercüme hizmetlerini ulaştırıyoruz.

SONY DSC

Üstelik bu çalışmalarımızı nitelikli çeviri çalışmalarımızın bir gereği olarak anında yürüterek böylelikle söz konusu işlemlerin aynı gün teslimatını da sağlıyoruz. Yine bu çevirilerin uluslararası platformlardan olması yönüyle resmi senetlerde uygulanan apostil onayının da yapılmasının ardından Japonca çeviri hizmetimizi tamamlayarak sizlerle buluşturuyoruz. İhale duyuruları bakımından da ele aldığımız tercüme çalışmalarımızla kurumlara tahsis edilen kamu alanlarının ihale süreçlerinin Türkçe’nin yanı sıra İngilizce diline ve gerek görüldüğü hallerde diğer dillere de tercüme edilmesi konusunda alanında uzman mütercim tercümanlarımızla hareket ederek ekip ruhumuzla birlikte en etkili Japonca çeviri çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Böylelikle bütün tercüme çalışmalarımızda olduğu gibi bu süreçte de daima nitelikli bir çevirinin müşterilerimize ulaşması konusundaki kararlılığımdan ödün vermeden binlerce müşterilerimize 25 milyondan fazla sözcük hazinemizle hizmetlerimizi yürüterek sistemli olarak kararlılığımızı gösteriyoruz. Söz konusu süreçte sonuç olarak ele aldığımız başlıca yaklaşım tarzımızla bu süreçteki nitelikli yapımızla hizmetlerimizde sizlerle birlikte olmamızın gerektirdiği unsurlarla 7/24 demeksizin bu yönüyle bütün çalışmalarımızda yanınızda bulunuyoruz. Sizler de bütün bu çalışmalarımızdan yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, hemen projelerinizi listeye aldırarak anında çeviri çalışmalarımızın gücünden yararlanabilirsiniz.