Hukuk, birey ve toplum arasında ve bireyle birey arasında yer alan bütün uyuşmazlıkların çözümlenmesini sağlayan devlet yaptırımlı yazılı kurallar bütünüdür. Bu nedenle insanların salt vicdani tutumlarından ziyade hukukun öngördüğü kurallara uyulup uyulmadığı yazılı hukuk kuralı olarak yasaların ilgi alanını oluşturmaktadır. Bu nedenle “yazılı” olması yönüyle bilgi ve belgelerin hukuk niteliği taşıması için somuta indirgenmiş olması yani yazılı olması gerekli olmaktadır.

İnsanlar da gerek birbiriyle olan sözleşmelerinde gerekse kurumlar arası yaptıkları sözleşmelerinde bu yazılı olma ilkesine riayet etmek durumundadırlar. Söz konusu bütün unsurlar düşünülerek hukuki tercüme çalışmalarında bulunan RDS tercüme büromuzda sizlere en yetkin yeminli tercüme çalışmalarımızı sunarak böylelikle alanında uzman tercümanlarımızla sizlere en iyiyi ulaştırma konusunda kararlılıkla hizmet vermekteyiz.

Başlıca vermiş olduğumuz hukuki tercüme çalışmalarımız arasında çek, poliçe ve bono gibi kıymetli resmi senetler arasında yer alan noter tasdikli çeviri çalışmalarını oluşturmuş olup bunun dışında yine taahhütnamelere yönelik düzenlenen ve karşılıklı antlaşmaları ya da fesih nameleri düzenleyen hukuksal metinleri içermektedir.

Bu anlamda hukuki tercüme hizmetlerimizde sizlere sürekli olarak güvenilir profesyonellikle hizmetler vermeye devam eden yönlerimizin yanı sıra fiyat tarifesi açısından da uygun fiyatlarımızı sizlerle buluşturarak böylelikle bütün hukuki süreçlere yönelik tam bir hukuki tercüme ortaya koymaya devam ediyoruz. Ayrıca bu yazılı tercüme hizmetlerimizin dışında kalması açısından da önem taşıyan nitelikli hizmetler arasında yerini almaya devam eden başarı endeksi yüksek ekip ruhumuzla sizlere kelime üzerinden hesaplanarak hukuki tercüme hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli Çevirilerde Ekonomik Fiyat Tarifeleri

Kaliteli bir çeviri işleminin yaratılması sadece ama sadece kaliteli hizmetin lüks olarak algılanmadığı ve tamamen zorunlu olarak görüldüğü durumlarda karşımıza çıkabilir. Tercüme büromuz da bunun farkında olması nedeniyle tercümesi yapılan kelime sayısının tercümesi yapılan kategoriyle (hukuki, tekniki, akademik vs.) çarpılmasıyla oluşturulan fiyat sabitesine dayanmaktadır. Bu nedenle de söz konusu alana yönelik yürütülen tüm bu tercüme çalışmalarındaki yenilikler ele alınarak hukuki tercüme hizmetleri verilmektedir. Bizlere elektronik adresimiz yönünden de anında ulaşmanız mümkün olup yine ekranın üst tarafındaki telefon numaramız yoluyla da bizlere ulaşabilirsiniz.