Eş zamanlı tercüme hizmetlerinin bir adı olan simultane tercümelerde nitelikli tercüme hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ederek daima tercüme alanına hakim olan anlayışımız ile sizlere konuşmacıyla eş zamanlı olarak tercümeler yapmayı sürdürüyoruz.

Ekonomik olarak Rds tercüme büromuzun yeminli noterlik şubeleriyle yola çıkan bu anlayışımız ile simultane çeviri çalışmalarımızda öncelikli hedefimiz olan siz değerli müşterilerimizin çalışmalarının ivedilikle tamamlanması amacıyla daima müşteri odaklı çalışıyoruz. Bu nedenle yoğun mesai altında çalışan personellerimizin bu çalışma tempolarıyla oluşturduğu başlıca simultane çeviri hizmetlerimizde kaliteli bir çevirinin meydana getirilmiş olması tarafgirliği göstererek bu yönleriyle konuşmacıyla eş zamanlı bir tercüme hizmetinin oluşturulmasını sağlamaktayız.

Aynı zamanda konuşmacıyla aynı anda yürüttüğümüz bu çeviri çalışmamızın dışında kalan ve ardıl tercüme hizmeti olarak da adlandırmış bulunduğumuz teknik çeviri hizmetlerimizin bir başka boyutunu oluşturmaya devam etmekte olan niteliklerimizle simultane çeviri hizmetlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Kaliteli, ekonomik ölçütlerle vurgulamaya devam edegeldiğimiz bütün bu tercüme çalışmalarımızda kurumumuzun saygınlık prensibine dayalı olarak oluşturduğumuz kapsamı geniş çalışmalarımızla birçok yazılı ve sözlü tercüme hizmetlerini müşterilerimize ülke genelinde her yere ulaştırma yönünden kararlıyız. Bu bakımdan yaptığımız çeviri çalışmamızda iki adet teknik ekipmanımızla yola çıkarak hizmetimizde bu unsurlarla çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekteyiz.

Hem Simultane Hem De Ardıl Tercüme

Tercüme hizmetlerimizin bir yeniliğini meydana getirmesi adına son derece önemli nitelikler arasında yer alan simultane çevirilerin yanı sıra ardıl tercüme hizmetleriyle de nitelikli olarak hizmet vermeye devam eden yapımızla yoğun mesai altında çalışmalarını kararlılıkla müşterilerinin projelerini yetiştirmek adına sürdüren takım ruhumuzdan yola çıkarak yerine getirerek böylece söz konusu simultane çeviri çalışmamızda hem ardıl hem de konuşmacıyla eş zamanlı çalışmamızı birlikte sürdürüyoruz.

Alt yapımızın sağlamlığıyla sunduğumuz başlıca bu hizmetimizde müşterilerimize ulaştırmış bulunduğumuz teknik özellikli çevirilerimizde ve diğer genel çeviri çalışmalarımızda öngörülü olarak meydana getirdiğimiz unsurlarımızdan yola çıkarak birçok anlamda tam bir özen ve itinayla çeviri çalışmalarımızı yönlendirme konusundaki yaklaşım tarzımızla hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.