Oyun Tercümesi

//Oyun Tercümesi

Oyun Tercümesi

 

Oyun Tercümesi Hizmetlerimiz

 

Birçok farklı bilgisayar oyununu kaliteli ve profesyonel ekibimiz ile birlikte sizler için tercüme etmekteyiz. Firmalar ve kurumlar ile telefon ya da mail aracılığıyla irtibat kurarak oyun tercümesi alanında anlaşmaya varmaktayız. Tüm İngilizce alt yapılı oyunları Türkçe’ye çevirerek oyunların çok daha anlaşılır bir nitelik kazanmasını ve bu sayede daha fazla oyuncuya daha hızlı bir şekilde yayılmasını sağlıyoruz.

 

Oyunların ilk levelinden son leveline kadar olan süreçlerde tüm diyalogları, oyuncuları yönlendirmek için kurulmuş tüm metinleri tercüme ediyoruz. Tercümelerimiz ile birlikte firmanız bünyesinde yer alan tüm üst düzey oyunların daha fazla oyuncuya erişim sağlamasını olanaklı hale getirebilir, çok daha fazla oyun satışı gerçekleştirerek Türkiye’de oyun dağıtımcılığı yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve şartları konuşmak. Nitelikli ekibimiz tarafından gerçekleştirilen tüm metinler tekrar tekrar gözden geçirilerek kusursuz bir noktaya taşınmaktadır.

 

Oyun Yerelleştirme Hizmetlerimiz

 

Tercümelerimizin yanı sıra sizlere paketler ve uygun fiyatlar halinde sunduğumuz bir diğer hizmet ise oyun yerelleştirme başlığı altında kendini göstermektedir. Farklı ülkelerde ve coğrafyalarda geçmekte olan oyunları bu ülkeye uyarlamasını sağlayarak çok daha sekin ve eğlenceli oyunlara döndürme çalışmalarımız hız kesmeden ve profesyonel bazlı devam etmektedir. Her oyunun içerisinde yer alan oyun jargonuna hakim çalışma arkadaşlarımız ile birlikte oyuncuların çok daha nitelikli bir şekilde hem randıman hem de keyif alacağı oyunları dönüştürüyoruz.

 

Aynı zamanda her oyunun içerisinde yer alan muhtelif senaryoları ve alt metinleri de yerelleştirerek herkesin anlayabileceği, idrak edebileceği ve buna göre oyuna yön verebileceği stiller halinde yeniden yazıyoruz. Bunu yaparken oyun terimleri hususunda da profesyonel olan ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Hedef kitlenin dil ve kültür yapısını baz alarak yeni baştan tercüme ettiğimiz ve yerelleştirdiğimiz oyunların farkını göreceksiniz.

 

Oyun Yabancılaştırma Hizmetlerimiz

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bir diğer hizmetin adı ise oyun yabancılaştırma olarak değerlendirilmektedir. Kurumumuz bünyesine Türkçe bir şekilde kurduğunuz ve başlattığınız oyunları getirerek onları dış ülkelerin oyuncularına hazır hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. Her oyun için ayrı bir ücretlendirme politikamız bulunmaktadır.

2018-09-10T10:23:06+00:00Eylül 10th, 2018|Genel|0 Yorum

About the Author:

Leave A Comment