İngilizce Tercüme Ücretleri

Tercümelerde standart fiyatlandırma anlayışımız müşteri firmalarımızın verdiği metindeki her 1000 karakter için fiyat baz alınmaktadır. Burada sözcük sayımı yapılırken, MS Word programında yazılan metnin program tarafından otomatik olarak verdiği sözcük sayımı dikkate alınmaktadır.

Konularına Göre Tercüme Deneyimi

Medikal, hukuki, ticari, turizm, edebi alanlarda alanında tecrübeli tercümanlarımız ile haftanın her günü ve saatinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca sitemizde bizimle birlikte çalışan alanında uzman kişilerin profillerini de inceleyerek çalışmak istediğiniz tercümanı da seçebilirsiniz. Ayrıca tercüme yapacak kişilere istediğiniz taktirde sizi yöneltiyoruz. Eğer teknik tercümeler yapılacaksa ilgili alanda çalışmış olan mühendisler tercüme işinizi yapmaktadır, eğer medikal tercümeler yaptıracaksanız mesleği doktorluk olan birine tercüme işinizi veriyoruz. Ticari tercümeleriniz için işletme ve iktisat mezunu tercümanlarla çalışıyoruz. Sitemizde Türkçe dilinden İngilizce diline yapılan tercüme örneklerini gözden geçirerek çalışmalarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Özellikle bilimsel tercümelerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve tercüme geri dönüşlerini engellemek için, dilbilgisi ve akıcılık anlamında metnin kontrolü, tutarlılık kontrolleri yabancı redaktörler ile sağlanmaktadır. Tecrübeli bir tercüman kadrosu ile çalışıyor olmamız nedeni ile yazılı tercüme ücreti makul seviyededir, sitemizde İngilizce tercüme ücretleri verilmiştir, benzer alanda çalışan şirketlerdeki ücret düzeyleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Tercüme Ücretleri

Tercüme ücretleri hakkında fikir sahibi olmak isterseniz sitemizde kaynak ve hedef dil, konu, tercüme edilecek metini girerek takribi fiyat hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ücret hesabında kelime başı ücret alınmaktadır. Ancak net yazılı tercüme ücreti ekibimizde yer alan tercüman tarafından gözden geçirilerek tam bir netlik kazanacaktır.

Tercüme İşlemlerinin Yürütülmesi

Tercüme ettireceğiniz metni bize yolladıktan sonra metni ücretsiz olarak analiz ediyoruz. Sonrasında tercüme metnini ne zaman alabileceğinizi, ödeme şeklini ve İngilizce tercüme ücretleri hakkında sizi bilgilendiriyoruz.

Tercüme işleminin kaliteli olarak gerçekleştirilmesi için tercüme tarafınıza yollanmadan önce hem tercümanımız hem de editörümüz tarafından son bir defa gözden geçirilmektedir.

Tercüme tarafınıza yollandıktan sonra faturayı düzenliyor ve fatura kopyasını da e-mail ile müşterilerimize yolluyoruz.