Tercüme2018-11-25T17:03:39+00:00

Kalite Lüks Değil Gerekliliktir !

Felsefesiyle yola çıkan RDS Tercüme, çıtasını hep yükseltmek amacıyla kurulmuş ve her geçen gün kazanımlarını kendi sektörüne yeniden yatırmaya karar vermiştir. Farklı dillerde, müşterinin beklentilerinin de üzerinde çeviriler yaparak kendini kanıtlamıştır.

Çeviri ihtiyacı olan kişi ve kurumlara istekleri doğrultusunda yanıt vermeyi, müşteri memnuniyeti ve doğrudan ve dolaylı referans yoluyla kendine yer edinmeyi kararlaştırmıştır. Yanlış çevirilerin ne gibi sonuçlar doğuracağının fazlasıyla bilincinde olan RDS, kalitenin gereksinimlerini her zaman göz önünde tutmaktadır. Her çevirmenin her metni çeviremeyeceği, farklı alanlarda farklı çevirmenlere ihtiyaç olduğundan hareketle, RDS Tercüme farklı alanlardaki uzmanları da bünyesinde barındırmaktadır.

translation-and-interpreting-300x157

RDS Tercüme Kalite Politikası

Kalitenin bir gereklilik olduğunu biliyoruz bu nedenle zamanımızın büyük bir çoğunluğunu, müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek, karşılamak ve müşteri sadakatini yükseltmeye harcıyoruz. Bu nedenle standartlara uygun olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Amacımız belirli bir standardı tutturmak değil, sektörümüzde standardı belirleyen ve çıtayı sürekli yükselten lider bir firma olmaktır.

Müşterilerimizde oluşturduğumuz güveni devam ettirmek, yeni müşterilerin güvenini kazanmak ve bunları daha da ileriye götürmek adına, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ederek amacımız doğrultusunda istikrarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Referanslarımızdan

RDS Tercüme; Bursa, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere firmalara farklı çeviri ve tercüme çözümleri üreten, güleryüzlü ve profesyonel ekibiyle birlikte Türkiye'nin en hızlı büyüyen tercüme ajansıdır.