Bilim, durağan olmayan sürekli yeni bulguların bilgiye dönüştürülmesi sonrasında ilerleyen bir çalışma sahasıdır. Bu nedenledir ki onu felsefeden ayıran bu yönü bakımından bilgilerinin kesinliği ilkesinden hareketle tanımı yapılan her bir teriminin titizlikle araştırılarak tanımlanması gerekli olmaktadır.

Mühendislik, tıbbiye, mimarlık, inşaat ve daha pek çok alana yönelik olarak yapılan teknik terimler açısından çalışmalar RDS tercüme bürosu tarafından yürütülerek bunun sonucunda Portekizce çeviri çalışmaları meydana getirilmektedir. Ortaya koyulan başlıca teknik çevirilerimizde ilk sırayı almaya devam eden mühendislik terminolojisine yönelik çeviri çalışmalarımızda %100 kaliteli ve başarılı çalışmalarımız üzerinde durularak böylelikle teknik anlamda çeviri çalışmalarımız boyunca hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız.

 Portekizce çeviri bakımından esas metne sadık kalınarak yaptığımız bilimsel çevirilerimizde önce sizden aldığımız ve bizim proje olarak adlandırdığımız akademik düzeydeki çalışma öncelikle çevirinin yapılacağı dile hakim mütercim tercümana devredilerek çevirinin bütün alt yapısı hazırlanmasının ardından uzman editörlerimizce redaksiyon sürecinin de tamamlanmasıyla tarafınıza ulaştırılmaktadır. Böylelikle yapılan tüm çeviri çalışmalarınız için haftanın 7 günü boyunca titizlikle çalışmalarımızı gayretle yürüterek sizlere en kısa yoldan en kaliteli hizmetimizi vermeyi hedeflemekteyiz.

Teknik terminolojileriniz için yaptığımız bu Portekizce çeviri ile beraber yine başlıca tercüme hizmetlerimizden birisi olarak da ortaya koymuş bulunduğumuz tercümelerimizi en kısa andan başlamak üzere sizlerle buluşturarak çeviri çalışmalarımızda kaliteli ve ekonomik çevirilerin olabildiğine en kısa zamanda gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Çeviri çalışmalarımızın bir diğer yönünü oluşturmaya devam eden yazılı tercüme hizmetlerimizden birisi olarak yine kurumlar için olmazsa olmaz etiket tercümeleri için de tercüme hizmetlerimizi vermeye devam ederek daima mantıklı çeviri çalışmalarının yerine ulaştırılması konusundaki yaklaşım tarzımızla sizlere Portekizce çeviri yapıyoruz.

RDS tercüme büromuz olarak vermekte olduğumuz bütün bu tercümelerimiz, binin üzerindeki mutlu müşterilerimiz üzerinden sizlere sunmaya devam ettiğimiz çalışmalarımız arasında yerini alarak tüm bu çalışmalarımız sonrasında nitelikli bir şekilde tercüme hizmetlerimizi sizlerle buluşturma konusundaki kararlılıklarımızla hareket ederek teknik metinlerinizi orijinal hallerine aktarıyoruz. Böylelikle tamamen kaliteli ve lüks değil bir gereklilik ifade eden tercümelerimizi sizlerle buluşturmuş bulunuyoruz.