İngilizce tercüme ücretleri

İngilizce tercüme birçok farklı duruma binaen ortaya çıkabilen bir ihtiyaçtır. Bu noktada ihtiyaç sahipleri yazılı tercüme ücreti hakkında fiyat araştırması yaparak 1000 karakter için en uygun Kelime başı ücret seviyesini elde etmeye çalışırlar. Genellikle çeviri bürolarının tercih ettikleri yöntem, sayfa başı veya 1000 karakter, 1000 kelime ve benzeri sınırlamalar kullanarak fiyat tespit etmek şeklindedir. Diploma tercüme ve transkript çevirisi gibi hizmetlerde de kelime başı ücret veya sabit fiyat uygulanabilmektedir.

Sektörde bu konuda zorlayıcı bir kural olmamakla birlikte yaygın olarak kullanılan genel geçer yöntemler söz konusudur. Tabii tercüme ücretleri baz alınarak seçim yapılması da çok doğru bir yöntem değildir. Daha doğrusu öncelikli veya yegane kriteriniz bu olmamalıdır. Elli düzeyde İngilizce biliyor olmak ile çeviri yapabiliyor olmak aynı şey değildir. Çeviri uzmanlığı veya mütercim-tercümanlık profesyonel bir meslektir ve her İngilizce bilen tarafından İngilizce çeviri verimli biçimde yapılamaz. Bu noktada nitelikli ve deneyimli firmaların tercih edilmesi, referansların lan emin olabildiğimiz büroların bu görevi üstlenmesi daha doğru olacaktır. Hassas belgelerde ise mutlaka yeminli tercüme tercih edilmelidir.

Yazılı tercüme ücreti

Çoğu zaman tercüme ihtiyaçları yazılı belgelerin çevrilmesi şeklinde ortaya çıkar. Biz büromuzda simültane çeviri daha iyi hemen her çeviri hizmetini verebilmekle birlikte, kelime başı ücret talep ederek bir yazılı tercüme ücreti seviyesi de ortaya koyabilmekteyiz. Genellikle 1000 karakter seviyesinde ücretlendirdiğimiz, çeviri hizmetlerimiz diploma tercüme veya diğer herhangi bir alanda olabilir. İhtiyacınız her ne ise biz sizin için o çözümü üretebilmekteyiz.

Smiling young asian businesswoman using computer at home office workplace, happy korean employee working on laptop, attractive japanese or chinese woman student studying communicating online with pc

Fiyatlarımız, sizlere sunduğumuz Kalite Standartları ile kıyaslandığında son derece uygun seviyede yer almakta ve ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabilmektedir. Dilerseniz bizden yeminli tercüme de talep edebilir, resmi evraklarınız ve hassas belgeleriniz için güvenilir çeviriler elde edebilirsiniz. Büromuz, deneyimli ve donanımlı uzman çevirmenler tarafından hazırlanan nitelikli çözümleri sizlere sunar.

Sektör deneyimimiz boyunca sürdürdüğümüz nitelikte hizmetlerimizi bundan sonra da devam ettirerek müşterilerimize en uygun yazılı tercüme ücreti seviyesinde hizmetler sunuyor olacağız. İster kelime başı ücret, ister 1000 karakter için bir fiyat söz konusu olsun; ortaya çıkacak nihai fiyatlandırma müşterilerimizin avantaj elde etmesini sağlayacaktır. Tüm çeviri hizmetlerimiz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir, ihtiyaçlarınız ölçeğinde kaliteli çeviri hizmetleri alabilirsiniz.