İnsanlık medeniyetinin inşa ediliş sürecinde, farklı kültürler arasında yazılı ve sözlü iletişimin karşılanabilmesi tercümeler vasıtasıyla olmuştur. İnsanlık tarihi boyunca yapılan çeviri faaliyetleri, toplumlar arasındaki felsefi ve bilimsel kopukluğun da ortadan kalkmasına yol açmıştır. Çeviri hizmetleri kadim bir gelenekten gelen faaliyet alanı olup önemli ölçüde dikkat ve özen gerektirmektedir.

Çeviri hizmetindeki başlıca önemli hususlar; tercümelerin tam zamanında teslim edilmesi, özgün anlamından kopmayan kaliteli bir içeriğe sahip olması ve konusunda uzman personel tarafından gerçekleştirilmesidir. Çeviri büromuz ise, tüm bu önemli kriterlere özen göstermekte olup müşterilerimize kaliteli hizmet sürecini standart haline getirmiştir. Vizyonumuzun temelinde koşulsuz müşteri memnuniyeti olup, hizmet sonrasında da gerektiğinde destek çalışmalarımız sürmektedir.

Çeviri büromuzda İngilizce, Almanca ve Fransızca tercüme dışında diğer dillerle ilgili tercüme faaliyetleri de söz konusudur. Çeviri hizmetinde isteğe göre farklı formatlar da söz konusudur. Bu açıdan teknik tercüme, ticari tercüme, sağlıkla ilgili tercüme, hukuksal tercüme, akademik tercüme, web site çevirisi, eş zamanlı tercüme, yeminli tercüme, redaksiyon ve ardıl tercüme şeklinde birçok farklı formatta çeviri hizmetini en iyi şekilde sunmaktayız. Çeviri hizmetlerinden biri olan Yeminli Tercüme ise, Noterlik Kanunu’nda belirtilen hususlar çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Çevirileriniz noter makamının teyidiyle sonlandırılmakta ve müşterilerimize tam zamanında teslim edilmektedir. Noterlik tarafından teyit edilirken çevirinin orijinal belgesi de hazır bulundurulmaktadır. Fransızca tercüme ya da diğer dillerdeki yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için de bize ulaşabilirsiniz. Fransızca tercüme ise bugün dünyada en yaygın konuşulan 3 dil arasında olup iş dünyasından, eğitim veya sağlığa kadar birçok alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Hangi alanda olursa olsun doküman veya belgeleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde deneyimli personelimiz tarafından çevrilmektedir.

Yeminli, ardıl, simultane, yazılı her türlü Fransızca Tercüme için güvenilir ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Tercümanlarımız Fransızcayı akademik açıdan ele alabildiği gibi, Fransız kültürünü yaşadıklarından, metinlerde herhangi bir anlam kaymasına da izin vermemektedirler. Dolayısıyla cümlelerin birebir karşılığında kaliteli bir Fransızca tercüme işlemi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca fiyat konusunda da makul ücretlendirme çeviri kalitesinin yüksekliğine eşlik etmektedir. Sözlü, eş zamanlı, yazılı tüm çeviri gereksinimleriniz için iletişim adreslerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız.