En Hızlı ve En Doğru Oyun Tercümesi Burada

//En Hızlı ve En Doğru Oyun Tercümesi Burada

En Hızlı ve En Doğru Oyun Tercümesi Burada

 

Oyunlar hepimizin hayatında gerek küçükken gerek daha sonraları muhakkak yer edinmiştir. Son zamanlarda genellikle yazılımsal oyunlar üretilmekte ve bilgisayarlar, telefonlar gibi elektronik ürünler üzerinden sunulmakta ve oynanmaktadır. Genel olarak bakınca bu oyunların çok büyük bir çoğunluğu yabancı üreticiler tarafından üretilmiştir. Ancak farklı ülkelerde kullanılmaları için ilgili ülkenin dilinin de oyuna uyarlanması gerekmektedir. Bu şekilde yapınca daha çok kullanıcıya ulaşılacağı son derece açıktır. Firmamız söz konusu oyun metinlerinin çevirilerini son derece titizlikle yapmakta ve orijinal metindeki anlatımların tam karşılıklarını sunmaktadır. Bu balamda çoğu kelimeler büyük bir özenle gerek duyulduğunda yerelleştirme,  gerek duyulduğunda ise yabancılaştırma işlemine tabi tutulmaktadır.

Bu oyunların içerisinde kullanılan çok fazla sayıda oyun terimleri bulunmaktadır. Bu terimlerin tam karşılığını bulup metinlerin içerisinde uyarlamak için alanlarında uzman bir ekipten oluşan kadromuzla tam profesyonel hizmet vermekteyiz. Ayrıca bu hizmeti sadece iki dil arasında değil çok fazla sayıda arasında yapabilmekteyiz. Eğer sizin de böyle bir işleme ihtiyacınız varsa en doğru adreste olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

2018-10-26T10:33:53+03:00Ekim 26th, 2018|Genel|0 Yorum

Yazar Hakkında:

Leave A Comment

RDS Tercüme; Bursa, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere firmalara farklı çeviri ve tercüme çözümleri üreten, güleryüzlü ve profesyonel ekibiyle birlikte Türkiye'nin en hızlı büyüyen tercüme ajansıdır.