Tercüme Bürosu2018-11-25T17:04:31+03:00

Tercüme Bürosu

Ülkeler ve kıtalar arasında gelişen iş ve ilişkiler çeviri bürolarının önemini giderek arttırmaktadır. Her gün binlerce resmi ve gayri resmi çevirinin doğru, hızlı ve güvenilir olarak yapılması bu hizmeti almak isteyenlerin en doğal hakkıdır.

Birçok dilde çeviri yapan bir tercüme bürosu olarak doğru bir çevirinin öneminin farkındayız. Bu bakımdan teknik, hukuki, bilimsel ve günlük dilde kusursuz çeviri yapılmasına azami dikkat göstermekteyiz.

tercume-burosu

Ankara Tercüme Bürosu

ankara-tercume-burosu

RDS olarak çevirilerin zaman olarak da istenilen sürede teslim edilmesi garantimiz altındadır. Çeviriler sözlü olarak veya yazılı olarak yapılabilir. Sözlü çevirmen ihtiyaçları da birçok dilde olmak üzere çeviri büromuz tarafından karşılanmaktadır. Hukuksal işlerde ve iş anlaşmalarında noter onaylı çeviri yapılması gerekmektedir. Birçok durumda ayrıca Apostil onayı aranmaktadır. Apostil ve noter onayları firmamız tarafından alınmaktadır.

Sanat dünyası için de RDS olarak en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Her türlü reklam, film ve metin çeviri veya düzenlemesi tercümanlarımız tarafından sanatsal bütünlüğe azami dikkatle yapılmaktadır.

Bursa Tercüme Bürosu

bursa-tercume-burosu

Ayrıca seslendireme çalışmaları da firmamızın hizmetleri arasında yer almaktadır. Sanat eserlerinde bazen yerelleştirme istenmektedir. Yerelleştirmeler de dili kullanan ülkenin kültür özelliklerine göre başarıyla yapılan çalışmalar arasındadır. Teknik terim ve bilgi gerektiren çeviriler de uzman kadromuz tarafından birçok iş kolunda başarıyla yapılan çalışmalardır. Sadece İngilizce değil birçok dilde teknik çeviri hizmeti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sözlü çeviri simültane ve ardıl olmak üzere başlıca iki yöntemle yapılmaktadır. Davalarda, iş anlaşmalarında hatta ülkeler arası anlaşmalarda bire bir çevirinin doğru ve seri şekilde yapılmasının önemi tartışılmaz. Yeminli çeviri bürosu olarak çok tercih edilmememizin nedenleri arasında birçok dilde kusursuz çeviri yapmamız rol oynamaktadır. Sanat dünyası için de çeviri bürosu olarak en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Her türlü reklam, film ve metin çeviri veya düzenlemesi tercümanlarımız tarafından sanatsal bütünlüğe azami dikkatle yapılmaktadır.

Bir dilden başka bir dile çeviri yapmak günün şartlarına uygun şekilde yapılmalıdır. Dil bilindiği üzere sürekli değişim gösteren canlı bir olgudur. Her dilin en son hali ile tercümesi büro aracılığıyla tarafımızca yapılmaktadır.Çeviri yaparken dikkat ettiğimiz temel hususlar müşteri memnuniyeti ve eksiksiz ve kusursuz bir çeviridir. Bunu sağlamak için de büro her daim yardımcımız olmaktadır. En az 5 dil bilen çalışanlarımız bu büroyu oluşturmaktadır. Ekonomi hukuk eğitim gibi alanlarda geniş kelime yelpazesi ışığında kaliteli çeviriler yapmaktayız. En geç 24 saat içinde vermiş olduğunuz işler büro ekibimizce yerine getirilmektedir. Büromuzda kullandığımız dünya dilleri kelime atlası sayesinde hiçbir kelime yanlış telaffuz edilmemektedir. Sanat dünyası için de çeviri bürosu olarak en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Her türlü reklam, film ve metin çeviri veya düzenlemesi tercümanlarımız tarafından sanatsal bütünlüğe azami dikkatle yapılmaktadır.

Referanslarımızdan

RDS Tercüme; Bursa, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere firmalara farklı çeviri ve tercüme çözümleri üreten, güleryüzlü ve profesyonel ekibiyle birlikte Türkiye'nin en hızlı büyüyen tercüme ajansıdır.